Ne Yapıyoruz

Kurumsal Medya Danışmanlığı

icon
Kurumsal Medya Danışmalığı
Siz İşinizi Yönetin, Medyanız Bizde...

Sadece SAM MEDYA reklam ajansında görebileceğiniz bu hizmet modelinin amacı, marka sahiplerini tüm zaman kayıplarından kurtarmaktır. Artık siz, zamanınızın tamamını işiniz için harcayabilirsiniz. Diğer tüm işler bizde… Markalara A’dan Z’ye tüm reklam alanında ful paket hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizde; Sosyal Medya Danışmanlığı, Marka Algı Yönetimi, İşletme İmaj Baskı ve Görsel işleri, Marka Sahiplerinin Basın Yayın Danışmanlığı Süreçlerinin Tamamını kapsamaktadır.

Daha fazlasını bul
icon
Sosyal Medya Yönetimi
Planlıyoruz, yönetiyoruz, tasarlıyoruz.

Kurumsal bir Sosyal Medya Hesabı, Sizi rakiplerinizden çok daha ileriye taşır. Hizmet Paketimiz; Markanıza özel yepyeni bir tasarım dili, Dijital dünyada ki müşteri ilişkileri yönetimi, Yayın planları ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerinin tamamını kapsamaktadır. Paketlerimiz ve detayları için tıklayın.

Daha fazlasını bul
icon
Dijital İçerik Üretimi
Video, Grafik Tasarım, Baskı

Reklam Ajansı olarak sizin isteklerinize göre özel çalışmalarda yapmaktayız. Bu hizmetler; Tanıtım filmi, grafik tasarım, katalog, el ilanı, Logo, kurumsal kimlik tasarımı gibi özel marka İhtiyaç sürecinin temel taşlarından oluşmaktadır.

Daha fazlasını bul
icon
İnfluencer Tanıtım

Sadece SAM MEDYA reklam ajansında görebileceğiniz bu hizmette, markaların en önemli hizmet ve ürünlerini anlatarak tanıtıyoruz. Böylece alıcılar empati kuruyor ve daha hızlı harekete geçiyor. Sizin için yüzlerce marka yüzü arasından en iyilerini seçtik. Onlar sizi ve markanızı en iyi anlatmak için sabırsızlanıyor. Şimdi karar sizin, hangi marka yüzümüz ile çalışmak istersiniz ?

Daha fazlasını bul
icon
Web Tasarım

Kurumsallığınızın Tamamlayıcısı Bir markanın olmazsa olmazıdır web sitesi. Sizin için en iyi web sitesini alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile tasarlıyoruz. Detaylar için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Daha fazlasını bul
icon
Medya Planlama

İlgili yazı eklenecektir.

Daha fazlasını bul
Beraber çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Proje Başlat
Computer
  • Comments
  • Comments
  • Comments
  • Comments
  • Comments
İletişim bilgileri

Babataşı Mah. Mustafa Kemal Blv.
No:96/1 Fethiye/Muğla

7/24 Hizmetinizdeyiz. Şimdi ara. 0 (552) 583 26 48
Bize takip edin